Kaip ir kasmet Jonavos jaunimiečiai, bendradarbiaudami su labdaros ir paramos fondu „Gerumo sparnai“, vasarą užbaigia rengdami socialinę akciją „Būsiu pirmūnas“. Šiais metais savo pagalbą pasiūlė ir prie akcijos organizavimo bei įgyvendinimo prisidėjo VšĮ „Noriu augti laimingas“ ir VšĮ „Jonavos sporto savanoriai“.

Rugpjūčio 18 – 19 ir 25 – 26 dienomis savanorių komandos kvietė PC „IKI“, „MAXIMA“ ir „NORFA“ lankytojus į savo pirkinių krepšelius įtraukti mokyklinių priemonių, kuriomis galėtų paremti nepasiturinčių šeimų vaikus.

Per 4 dienas jonaviečiai suaukojo 12088 vnt. įvairių mokyklinių priemonių! O „MUBAS“, mokyklinių ir biuro prekių parduotuvė, perdavė vaikams linkėjimus ir padovanojo dėžę pratybų.

Dalis priemonių iškeliavo labdaros ir paramos fondo „Gerumo sparnai“ globojamų nepasiturinčių šeimų vaikam. Tuo tarpu LSDJS Jonavos skyriaus komanda rugsėjo 1 – ąją svečiavosi Ruklos Carito vaikų dienos centre ir surinktas gėrybes padovanojo ten besilankantiems mokinukams. Būrio vaikų sušuktas „ačiū“ tikriausiai nuskambėjo per visą miestelį!

Pasikalbėjus su vaikais pasirodė, kad dauguma jų nekantrauja keliauti į mokyklą. Vieni norėjo pasirodyti draugams su naujais rūbais, kiti – susipažinti su naujokais ar išbandyti gautas mokyklines priemones. Tačiau nors ir jausdami ilgesį vasaros atostogoms, visi pritarė, kad keliauti mokytis su naujomis kuprinėmis bus smagiau.

Palaiminti ir apdovanoti vaikų šypsenomis jaunimiečiai iškeliavo pažadėję dar ne kartą sugrįžti.