Jonavos liberalaus jaunimo organizuojami “Knygų vakarai” tęsiasi! Tai vykdomas diskusijų ciklas, kurio metu Jonavos liberalus jaunimas kviečia susitikti su lietuvių kalbos mokytoja Jonavos viešojoje bibliotekoje ir netradiciškai susipažinti su privalomaja literatūra.

2017.12.18 Vyko paskutinysis knygų vakaras šiais metais. Tačiau nors metai artėja į pabaigą jaunimas netinginiauja, o siekia kuo geriau pasiruošti artėjančiam iššūkiui. Mokiniai ir abiturientai besiruošiantys lietuvių kalbos ir literatūros valstybiniam egzaminui produktyviai praleido laiką diskutuodami prie puodelio arbatos apie XXa. rašytoją, prozininką, modernizmo atstovą Antaną Škėmą bei jo kūrinį ,,Balta drobulė”.

Moksleiviai turėjo puikią galimybę sužinoti idomių faktų apie kūrinį bei patį autorių, uždavinėti įvarius klausimus, kurių galbūt nedrįsta užduoti pamokų metu. Taip pat galėjo išgirsti įvairių patarimų padedančių geriau pasiruošti lietuvių kalbos pamokoms, rašynių rašymui ir svarbiausia- lietuvių kalbos egzaminui!

Jonavos liberalus jaunimas taria ačiū Jonavos viešajai bibliotekai bei Jeronimo Ralio gimnazijos lietuvių kalbos mokytojai Eglei Krutkevičienei už bendradarbiavimą!