Įpusėjus vasarai, JonAS pirmininkas Arnas Žebrauskas, atstovaudamas jaunų žmonių interesus susitiko su Jonavos r. savivaldybės mero pavaduotoju Erlandu Andrejevu. Susitikimo metu buvo aptarta viena iš pagrindinių jaunimo zonų – Jonavos pirmo ir trečio tvenkinio būklė.

Pirmasis tvenkinys, patrauklus jaunimui yra prižiūrėtas, jame gausu pramogų, tačiau JonAS susirūpinęs jo saugumu – dažnas atvejis kuomet jaunimas naudoja metalinę užtvanką kaip tramplyną šuoliams į vandenį, todėl siūlėme atsižvelgti į jo būklę tol, kol nenutiko nelaimė.

Sekantis mūsų siūlymas buvo dėl trečio Jonavos tvenkinio sutvarkymo. Ši vieta, viena pagrindinių jaunimo zonų Jonavoje, kurioje vasaros dienas praleidžia jaunas žmogus. Mūsų prašymas buvo sutvarkyti esantį vienintelį praėjimą į tvenkinį, nes minėtasis buvo beveik apžėlęs su maža galimybe praeiti.

Džiaugiamės, jog dialogas su savivaldybe buvo šiltas ir naudingas. Į mūsų siūlymus buvo atsižvelgta iš kart. Praėjus kelioms dienoms, vykusioje miesto apžiūroje minėtos vietos buvo aplankytos savivaldybės atstovų, o kiek vėliau, po savaitės, pradėti trečio tvenkinio tvarkymo darbai, kurie greitai buvo atlikti ir nuo šiandien, Jonavos r. gyventojai gali džiaugtis sutvarkyta vieta.

Norime pabrėžti, kad jaunimo nuomonė mums yra svarbi ir mes ją galime atstovauti. Turi pasiūlymų, klausimų? Drąsiai kreipkis el. paštu [email protected]