Rugsėjo 23-24 d. trys „Apskritieji stalai“ iš Kauno, Kauno r. ir Jonavos organizavo regioninį jaunimo forumą, kuriame susirinko daugiau nei pusšimtis motyvuotų jaunų žmonių norinčių mokytis, dalintis patirtimi ir kurti savo miestą!

Regioniniame jaunimo forume vyko paskaitos ir darbo grupės, kurių pagrindinis tikslas suteikti pagrindinių būtinų žinių renginio dalyviams apie darbą organizacijoje ir parodyti, kiek daug skirtingų veiklų ji gali pasiūlyti. Pirmoji paskaita davė žinių apie teisingą ir sėkmingą jaunimo interesų atstovavimą, kaip reikėtų elgtis netikėtai užklupus kritinei situacijai ir nepamesti sveiko proto. Šias temas pravedė buvęs Vilniaus universiteto Kauno fakulteto Studentų atstovybės pirmininkas Justas Paulikas.

Darbo grupėje renginio dalyviai dalinosi savo patirtimi ir dirbo jiems pateikta tema: „Jaunimo įsitraukimas į JNVO: iššūkiai ir perspektyvos“. Šią darbo grupę moderavo Kauno jaunimo reikalų tarybos narė, Lietuvos jaunimo organizacijų tarybos valdybos narė Jurgita Juodišiūtė.

Suprasdami ryšių su visuomene svarbą organizacijoje, forumo metu diskutavome apie efektyvius ryšius su visuomene ir ką reikėtų daryti, jog būtum matomas. Diskusiją moderavo ir savo patirtimi dalinosi buvęs Vytauto Didžiojo universiteto Studentų atstovybės prezidentas Justinas Petkus, kuris dirbo „Maxima LT“ komunikacijos vadybininku ir šiuo metu dirba „ESO“ socialinės atsakomybės projektų vadovu. Kiek vėliau, renginio dalyviai analizavo, kaip atliekamas organizacijos ir darbo komandoje valdymas. Šiomis žiniomis pasidalino nacionalinės jaunimo reikalų tarybos narė, INFOBALT švietimo projektų vadovė Monika Simaškaitė.

Regioninio jaunimo forumo mokymų programai pasibaigus, salėje surengtas grupės „Plagiatas“ koncertas, kuris nepaisant sunkios mokymų dienos, neleido renginio dalyviams atsisėsti.

Trys renginio organizatoriai: Jonavos, Kauno ir Kauno r. „Apskriti stalai“ dėkoja Jaunimo reikalų departamentui prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos už suteiktą galimybę organizuoti regioninį jaunimo forumą. Ačiū tariame lektoriams ir visiems renginio dalyviams, jūs šį savaitgalį padarėte vienu geriausiu. Tikimės, jog užmegztos naujos pažintys, naujai patirtos akimirkos išliks dar ilgam ir sakome iki susitikimo sekančiais metais! Pažadame dar daugiau!