Vasario 1 – 3 dienomis Trakų rajone vyko metinis Jaunimo tarptautinio bendradarbiavimo agentūros (JTBA) regioninių konsultantų susitikimas, kuriame dalyvavo ir Simona Damulienė, VšĮ „Noriu augti laimingas“ vadovė.

Susitikimo tikslas buvo atsiskaityti už 2017 metus, pasidalinti gerosiomis patirtimis, susipažinti su Erasmus+ programų naujovėmis. Taip aptarti regioninių konsultantų tinklo reiklaus, nusimatyti planus 2018 – iesiems metams.

Jonava šiais metais atsidūrė agentūros taikiklyje ir su Simonos pagalba tikisi įgyvendinti ne vieną informacinį renginį. Žinutė būtų apie Erasmus+ programų teikiamas galimybes, kuriomis mūsų miesto jaunimas beveik nesinaudoja.

Vienas pirmųjų renginių, numatomų Jonavoje, yra seminaras „Ką gali duoti savanorystė?“ Seminarą organizuoja VšĮ „Noriu augti laimingas“ ir VšĮ „Jonavos sporto savanoriai“, bendradarbiaudami su JTBA, nacionalinė ES programos „Erasmus+” jaunimo srities agentūra Lietuvoje. Europos savanorių tarnyba (EST) jauniems žmonėms suteikia galimybę savanoriauti užsienyje, savo veikla prisidėti prie svarbių problemų sprendimo – būti solidariems su pabėgėliais ir migrantais, veikti aplinkosaugos srityje, organizuoti veiklas vaikams ar seneliams, prisidėti prie nevyriausybinių organizacijų veiklos ar kultūrinių renginių organizavimo.

Renginys vyks kovo 17d. 11 val. Jonavos sporto arenoje ir bus skirtas 17 – 30 metų jaunimui. Programoje numatytas parodos #paliESTapatirtis atidarymas, informacinis seminaras apie „Erasmus+ jaunimo sritį ir programas, EST tikslus, galimybes jaunam žmogui bei organizacijoms. Po pranešimų vyks darbas grupėse temomis: kaip tapti EST savanoriu/-e; kaip organizacijai gauti EST akreditaciją; EST savanorių pasidalinimas patirtimi.
Svečiuose: JTBA Europos savanorių tarnybos projektų koordinatorė Aistė Natkevičiūtė, EST savanoriai iš Lietuvos ir užsienio.

Registracija iki kovo 15 d.: https://goo.gl/forms/6RIjFMc4DNXoPnG92

Daugiau informacijos: Simona Damulienė [email protected]